mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

MEKKE’NİN FETHİNİN 1391. YILI TARSUS’TA DA KUTLANDI

MEKKE’NİN FETHİNİN 1391. YILI  TARSUS’TA DA KUTLANDI
  • 02.01.2022
  • 41 kez okundu

 

Mekke’nin fethinin 1391.yılı nedeniyle Tarsus Spor salonunda bir etkinlik yapıldı. Etkinlik saat 19.00’da etkinlik düzenleniyor. Etkinlik için bilgi veren AGD Tarsus temsilcisi Şeref İyiyolbulan, “ “Yılları aşarak kalplerimizin kapılarına ışıklar tutan  Mekke’nin fethinin 1391.yılı nedeniyle Tarsus Spor salonunda düzenlediğimiz etkinliğe katılanlara teşekkür ederiz’’ dedi.

AGD Bölge Koordinatörü Hilmi Tuzcu hoca da yaptığı konuşmada, Mekke’nin fethinin yıldönümünün önemine değinerek “Buraya bu güzel günde toplanan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Sizler bizlere çocuklarınızı emanet ediyorsunuz. bizlerde  geleceğimizin teminatı çocuklarımızı Allah, Kur’an, Muhammed aşkıyla yetiştiriyoruz.  Allaha, Vatana, millete, ailesine yararlı birer insan olmaları için üstlendiğimiz görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

 

Etkinlikte  İsmail Kaya’ın  Kur’an-ı  Kerim tilaveti, Memet Zeki Uyanık’ın konuşmaları sunucu Muhammed Okur yönetiminde gerçekleşti.. Ayrıca Ezgi sanatçısı Ammar Acarlıoğlu ile şiir dinletisinde Enes Burak Gönültaş sahne aldı. Yine Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin sema gösterisi de büyük alkış aldı.

AGD Tarsus temsilcisi Şeref İyiyolbulan, etkinliğe katkı sunanlara günün anısına birer hediye takdim etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ