mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Yeni Sezona Hazırlar

Yeni Sezona Hazırlar
  • 25.10.2021
  • 237 kez okundu

 

 

Futbolun vazgeçilmezleri, futbol emekçilerin den olan saha komiserleri.

Futbolun vazgeçilmezlerindendir onlar. Türk futboluna özverili bir şekilde hizmet etmeye çalışıyorlar. Yağmur, çamur, soğuk, sıcak fark etmez onlar için. Cüzi bir ücret karşılığı işlerini severek özverili şekilde icra etme peşindeler. Evlerinden, işlerinden, ailelerinden fedakârlık yapıyorlar.

Toplumda zaman zaman kişiler aldıkları ücretlere göre değerlendirilirseler de saha komiserleri bu tabuyu yıkmak için canla başla sorumluluk bilincindeler.

Futbolun emekçilerindendir onlar. Bazen kardeş, bazen ağabey, bazen de baba şefkati ile yaklaşırlar futbol camiasına ve geleceğin yıldız adaylarına.

 

 

2021-2022 futbol sezonu için Mersin ve ilçelerinde görev yapan Futbol saha komiserleri geçtiğimiz cumartesi günü Mersin’de Dernek Başkanı Mustafa Öncel başkanlığında yeni sezonun ilk toplantısını gerçekleştirdiler. Sayıları yaklaşık 45- 50 olan daha komiserlerinin ilk sezon toplantıları oldukça destane bir ortamda gerçekleşti, pastalı- meşrubatlı organize edilen toplantıda yeni sezonda uygulanacak kararlar, görev ve sorumluluk değerlendirildi. Bu tür toplantıların zaman zaman perşembe günleri Mersin ASKF Dernek binasında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Ayrıca yaptıkları görevi severek yapan futbolun emekçilerin den olan saha komiserleri belli aralıklarda toplum yararına yaptığı olumlu etkinliklerle de adından söz ettiriyor. İklim Haber ve Mersin Haberal spor servisi olarak Türkiye Futbol saha komiserlerine, Mersin Futbol saha komiserlerine, hakemlere, kulüp başkanlarına, yöneticilere, teknik ekiplere, futbolculara ve diğer yetkililere yeni sezonda başarılar. Kazasız, sakatsız, covid-19 hastalıksız bir lig dileriz.

Etiketler: / / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ