mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Chp İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Kurban Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı

Chp İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Kurban Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı
  • 19.07.2021
  • 176 kez okundu

 

 

-GÜZEL, MUTLU GÜNLER BİZİ BEKLİYOR

 

CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Varal, “Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüse rağmen, Kurban Bayramı’nı karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz ”dedi.

 

 

BU BAYRAM İHTİYAÇ SAHİPLERİNE UMUT OLMALIYIZ

 

Bayramlar, bir yandan umutları canlandırıp, dargınlıkları ve kırgınlıkları unuttururken, bir yandan da huzur, barış ve güven ortamının sürekliliğine katkıda bulunduğunu ifade eden Ozan Varal,” Diliyorum ki bu bayram mutlu, sağlıklı ve barış dolu günleri de beraberinde getirir. Ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde ihtiyaç sahiplerine destek eli uzatılmalı, yalnız olmadıklarını hissettirmemiz, umut olmamız lazım. Bunu siyasi bir eylemden daha ziyade insanlık adına ve görev anlayışı ile gerçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Tarsus Belediyesi ‘ne teşekkür ediyoruz. ” dedi

 

KADİM KENTİMİZ TARSUS, ÖNEMLİ VE DEĞERLİ BİR KONUMDADIR

 

Hangi soy, din ve mezhepten olursa olsun tüm insanlar, doğuştan başlayarak, eşit, devredilemez ve vazgeçilemez hak ve özgürlüklere sahip olduğunu ifade eden Başkan Varal,” Ülkemizde farklı inançlara sahip insanlar yüzyıllardır bu coğrafyada barış, huzur içinde kardeşçe yaşamıştır.

Ülkemiz bu yönüyle ayrıcalıklı bir konumdadır. Kadim kentimiz Tarsus ‘ta ülkemizin barış ve kardeşliğinin, huzurun simgesidir. Bu bayramda da insanın hak ettiği değere kavuşması için, bireylerin, halkların ve devletlerin sorumlu ve duyarlı yaklaşımları temenni ediyorum” diyerek bu bayramda ayrımcılığı ön plana çıkarmak yerine, diyaloğa, hoşgörü ve anlayışa yönelmek gerektiğine vurgu yaptı.

 

KORONAVİRÜSE KARŞI TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM

 

Koronavirüs nedeniyle tedbirleri elden bırakılmamasına değinen İlçe Başkanı Av. Ozan Varal,” Aşılamalar devam etse de koronavirüsten henüz kurtulmuş değiliz. Büyüklerimizin ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için bu bayramda da tedbirlerimizi sıkı tutalım. Bu zor günler mutlaka geçecek ve güzel günler bizleri bekliyor olacak. Kurban Bayramı’nın sağlık, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, hep birlikte güzel günlerde geçireceğimiz nice mutlu bayramlar diliyorum.” dedi.

Etiketler: /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ