mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

TARSUS İDMAN YURDUNUN YENİLENEN TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

TARSUS İDMAN YURDUNUN YENİLENEN TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI
  • 26.06.2021
  • 34 kez okundu

TARSUS İDMAN YURDUNUN YENİLENEN TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Törene  Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın,  Milletvekili Hacı Özkan, Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Emniyet Müdürü Ercan Erbir, Tarsus Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Taraftarlar katıldı.
Başkanı  Dr. Haluk Bozdoğan, 2021-2022 sezonu öncesinden Cumhuriyet ile yaşıt kulübümüz Tarsus İdman Yurdu’muzun yenilenen tesislerin açılışına katıldı.  Bozdoğan ‘’Emeği geçen Tarsus İdman Yurdu Başkanı Şahin Kırbıyık ve yönetimine teşekkür ediyor, tesisin kulübümüze, şehrimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz’’ dedi.
Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Harun Şahin Kırbıyık, Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü’nün azim ve kararlılıkla hak ettiği değere ulaşacağını söyledi.
Diğer konuşmaclar da  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü ile ilgili yapılması gereken konularda fikirlerini sundular. Tarsus ve Tarsus Halkı’na daha geniş ve donanımlı stadyum hedeflediklerini belirttiler. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü’nün toplumdaki yeri ve önemine değindiler. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü’ne emek verenlere teşekkür ettiler.
Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü’nün yenilenen tesisleri edilen dualar ile birlikte açılış kurdelesinin ve kurban kesiminin ardından hizmete açıldı.
Yeni yaptırılan Atatürk büstü  beğenildi.

Etiketler: /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ