mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Tarsus’ta Dünya Yoga Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi

Tarsus’ta Dünya Yoga Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi
  • 24.06.2021
  • 60 kez okundu

Tarsus’ta Dünya Yoga Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi

Tarsus’ta Dünya Yoga Günü dolayısıyla Yoga etkinliği düzenlendi.

Tarsus Sporium Spor Merkezi, her yıl 21 Haziran’da kutlanan Uluslararası Dünya Yoga Günü dolayısıyla Tarsus’ta açık havada büyük bir coşkuyla yoga gününü kutladılar ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Spor merkezinin işletmeciliğini ve eğitmenliğini sürdürmekte olan Duygu Gökayaz ve Ebru Gôkayaz Demir kardeşler, 2010 yılından beri Tarsus’ta bayan ve çocuklara yönelik ilk spor merkezi  olduklarını ifade ettiler.

Kadınlara yönelik spor ve egzersiz çalışmalarıyla, çocuklara yönelik çocuk yogası, çocuk pilatesi, çocuk egzersizleri dersleriyle Tarsuslulara hizmet verdiklerini  yine Tarsus’ta  ilk  yoga merkezi olmanın gururunu yaşadıklarını vurguladılar.

Amaçlarının öncelikle sağlıklı yaşam prensipleri olduğunu kaydeden Duygu Gökayaz, Ebru Gökayaz Demir kardeşler yoga  çalışmalarının  bedensel aktivitenin ötesinde iç dünyamıza da olumlu yönlerine dikkat çektiler ve “Kentimizde faaliyet verdiğimiz yaptığımız tüm çalışmalarımızda olumlu  dönütler aldık.Kadın ve çocuklara yönelik çok güzel şeyler yapabileceğimizi gördük. insanlara faydalı olmak, bununla birlikte spora, yogaya olan bilincin her geçen gün  artmasından dolayı çok mutluyuz” Yoga birlikte olunca güzel” dediler.

Etiketler: / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ