mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

TÜED Düğün Salonu Covid-19 Aşısı Olan Emeklilere Hizmet Veriyor

TÜED Düğün Salonu Covid-19 Aşısı Olan Emeklilere Hizmet Veriyor
  • 20.03.2021
  • 40 kez okundu

TÜED düğün salonu COVID-19 aşısı olan emeklilere hizmet veriyor

TÜRKİYE Emekliler Derneği (TÜED) Tarsus Şubesi’ne ait olan düğün salonu, Emekliler Sağlık Ocağı’na gelen emeklilerin aşılarının rahat bir ortamda yapılabilmesi için açıldı.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında aylardan bu yana evlerinde olan ve yurt dışından temin edilen aşıların ileri yaş almış yurttaşlara vurulmaya başlamasının ardından sağlık merkezine giden emeklilerin, rahat bir şekilde aşılarını olabilmeleri için açılan TÜED düğün salonu, aşılama dönemi boyunca hizmet verecek.TÜED Tarsus Şube Başkanı ve Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, koronavirüs pandemisi nedeniyle en çok etkilenen kesimin emekliler olduğunu hatırlattı.

Başkan Ömer Kurnaz, “Maalesef ki emeklilerimiz bu süreçte oldukça sıkıntı yaşadılar. Aylarca evlerinden çıkamadılar. Yurt dışından temin dilen aşılar, yaş gruplarına göre vurulmaya başlandı. Emeklilerimiz için sağlık hizmetine daha rahat ulaşabilmeleri adına açtığımız sağlık ocağında da COVID aşıları vuruluyor.

Yoğunluk ve mesafe konusunda sıkıntı yaşanmaması için düğün salonumuzu açarak, hem sağlık çalışanlarımızın rahat bir ortamda çalışması, hem de emeklilerimizin sorun yaşamadan aşılarını olmalarını sağladık.

Umarım bu süreç en kısa sürede tamamlanır. Bu noktada başta emeklilerimiz olmak üzere, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Etiketler: / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ