mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Muharrem İnce Kesin Konuştu: Aday Olacağım

Muharrem İnce Kesin Konuştu: Aday Olacağım
  • 09.12.2020
  • 136 kez okundu

Muharrem İnce hakkında çıkan ‘Muharrem İnce parti mi kuruyor’ sorusuna kesin ifadelerle yanıt verdi.

CHP’den ayrılarak ‘Memleket Hareketi’ adı altında tüm yurdu kasaba kasaba dolaşan Muharrem İnce, Fatih Portakal’a konuştu.

Muharrem İnce, hakkında oluşan ‘‘Muharrem İnce, parti mi kuruyor? Muharrem İnce CHP’den ayrıldı mı? sorularına yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu’nun yönetimini beğenmediği için kendi yolunu çizen Muharrem İnce ‘’Parti Kuracağız’’ dedi.

Muharrem İnce, tam olarak şunları söyledi:

”Parti kuracağız. CHP’de demokrasi kalmamıştır artık. Partiyi ele geçirdiniz, koltuklarınıza oturdunuz, tüzüğü değiştirdiniz, partide demokrasi yoksa Türkiye’ye demokrasi getirme şansınız yoktur. Onun için bunlara meydan okuyacağım. Asla susmayacağım.”

”CHP’DEN GÖRÜŞTÜĞÜM İSİMLER VAR GELECEKLER”

”Avrupa’daki pek çok partinin tüzüğünü inceliyor arkadaşlarımız. Üyelerin katılımını öngören, aidat ödeyen, iletişim kurulabilen, ekonomik farklı bir şey yapacağız. Hemen hemen isim belli. Memleket Hareketi’ne yakışır bir isim olacak. Tek başımıza 50+1 alacağız. CHP’den görüştüğüm isimler var gelecekler, inanıyorum.”

“TEKRAR CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMAK İSTİYORUM”

”Bu böyle yarım kalmayacak demiştim. İstiyorum. Kenarından döndük zaten. Eğer 1 ay daha erken olsaydı, 51 değil 81 gün önce aday olsaydım, CHP bazı hataları yapmasaydı bugün cumhurbaşkanıydım. Tekrar aday olmayı ben istiyorum tabii ki.”

Etiketler: / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ