mersinhaberal.com -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

Büyükşehir ile Mezitli Belediyesi Sahil Temizliği İçin El Ele Verdi

Büyükşehir ile Mezitli Belediyesi Sahil Temizliği İçin El Ele Verdi
  • 31.07.2020
  • 89 kez okundu
Reklam

MERSİN BÜYÜKŞEHİR İLE MEZİTLİ BELEDİYESİ TECE SAHİLİ İÇİN EL ELE VERDİ

BÜYÜKŞEHİR İLE MEZİTLİ BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİNDE TECE SAHİLİ PIRIL PIRIL OLUYOR

MEZİTLİ SAHİL BANDINDA KAPSAMLI TEMİZLİK

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Mezitli Belediyesi’nin iş birliğiyle Tece Mahallesi ile Viranşehir Mahallesi sahil şeridi arasında kapsamlı bir çevre temizliği çalışması yapıldı. Büyükşehir’in Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri ile Mezitli Belediyesi’nin temizlik ekiplerinden oluşan 50 kadın ve erkek personel, sahili çeşitli atıklardan arındırdı.

Büyükşehir Belediyesi, Mersin’in vitrini sahillerde, temizlik ve düzenleme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Özellikle yaz sezonunda yazlıkçıların da yoğun olarak kullandığı sahil bandı, Büyükşehir’in koordineli çalışmalarıyla hijyenik bir görünüme kavuşuyor.

Büyükşehir ile Mezitli Belediyesi sahil temizliği için el ele verdi

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri ile Mezitli Belediyesi’nin temizlik ekiplerinden oluşan toplam 50 kadın ve erkek personel, Mezitli İlçesi’nin Tece Mahallesi ve Viranşehir Mahallesi arasında yer alan sahil bandında kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Ekipler, ellerinde tırmık ve süpürge araçlarıyla sahili birikmiş kompozit atık, izmarit, cam şişe, tek kullanımlık plastik ürünler gibi çeşitli atıklardan arındırdı. Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte yazlıkçıların da yoğun olarak kullandığı Tece sahili, belediyelerin koordineli çalışmasıyla pırıl pırıl bir görünüme kavuştu.

Sahilde yer alan yürüyüş yolları bakımdan geçirildi

Sahilde yer alan yürüyüş yolları da süpürge araçlarıyla yıkanarak dezenfekte edildi. Büyükşehir Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Mezitli İlçesi sahil bandında yer alan yürüyüş yollarında hem bakımsız kalmış alanları onardı hem de yürüyüş yolu olmayan bölgelere parke taşı döşedi.

Resource: tr.istanbulbeylikduzuescort.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ